Officiele site van KHO Bierbeek

  • Samen
  • Hogerop
  • Ontplooiing
  • Ontspanning
  • Talent
2 maart 2025

Periodetitel binnen na 1-1 gelijkspel tegen sterk Kampenhout

Topwedstrijd op KHO, onder het toeziend oog van ongeveer 500 toeschouwers. De wedstrijd was ook zeer intens en aangenaam om volgen.

Kampenhout startte sterk aan de wedstrijd en KHO moest ondergaan. Vooral onder de dreigende acties van Mohamed Azdad was het vooral verdedigen geblazen. Af en toe konden we wel eens prikken, maar Kampenhout was wel het sterkst aan de bal. Tot echte open kansen kwam het wel niet… Halfweg de eerste helft kwam KHO wel meer opzetten. Op het halfuur konden we toch 1-0 maken toen een hoekschop van Bocevski op de lat viel en door Jitse Dupont werd binnengekopt. Enkele minuten later was het bijna 2-0 met een kopbal van Kevin VanLoock die tegen de kruising spatte.  Kort voor de rust kon Kampenhout al wel verdiend gelijkmaken na een mooie aanval door Roekens afgewerkt.

Kort na de rust viel Kampenhout met 10 na een tweede geel voor Azdad.  KHO hinkte nu op twee gedachten en koos ervoor om de organisatie te houden en het punt van de periodetitel zeker vast te houden. Er waren nog enkele goede reddingen nodig van Martin en ook KHO kwam kort voor tijd met enkele schoten nog dicht bij een doelpunt, maar Billast pakte de schoten of ze gingen voorlangs.

Uiteindelijk een puntje, waardoor we een periodetitel hebben (dus zeker al eindronde) en we blijven op 2 puntjes van Kampenhout, dat toch ook nog enkele moeilijke matchen voor de kiezen krijgt.

Je kan ook reportage zien op ROB-TV : https://www.robtv.be/programmas/score-bierbeek-blijft-thuis-steken-op-gelijkspel-tegen-leider-kampenhout-maar-is-wel-zeker-van-eindronde-1-1-198522

Proficiat jongens. Nu de derby tegen Haasrode !!

 

PAASSTAGE OP KHO 7-8-10-11 APRIL 2025

Voor spelers geboren 2019 – 2011

 

 

 


 Meer info